Używanie bardzo dobrej farby YShield w pomieszczeniach

Razem z koleżankami ze studiów postanowiłyśmy otworzyć własny interes. Z czasem rozrósł się on bardziej niż się spodziewałyśmy. W naszej karierze w końcu doszło do tego, że zaczęłyśmy potrzebować nowego miejsca, większego, na nasze biura. Potrzebowaliśmy więcej miejsca i przestrzeni i trochę nam zajęło znalezienie odpowiedniego lokum. W końcu natrafiłyśmy na atrakcyjne finansowo miejsce. Cena jednak miała swój powód – sąsiedztwo kilku punktów emitujących silne fale o częstotliwości, która mogła u niektórych ludzi wywoływać pewne problemy. Aby je zminimalizować potrzebna była farba ochronna.

Dobrej jakości farba YShield to podstawa

dobra farba yshieldUrządzeniem biura, remontem, itd., mieli zająć się nasi partnerzy. Ale zanim zaczęli się za to zabierać, postanowiłyśmy odczekać jeszcze trochę i sprawdzić na własnej skórze, czy faktycznie zaczniemy się gorzej czuć. I niestety tak się stało. 4 z nas zaczęły odczuwać pewien dyskomfort po czasie, jednak to nie wszystko. Samopoczucie się dziwnie pogarszało. Czyli te fale mogły mieć faktyczny wpływ na nas. A co gorsza, mogłyby mieć zły wpływ na naszych klientów. To by oznaczało, że będą oni źle kojarzyć nas i nasze usługi. Postanowiłyśmy więc pozbyć się tego niechcianego efektu. Nasi chłopacy i mężowie zapoznali się z tematem i doszli do wniosku, że dobra farba YShield powinna całkowicie pozbyć się tego złego promieniowania. Taka farba miała blokować fale. Nie wiedziałyśmy nawet, że takie farby istnieją. Jej wyłożenie wymagało nawet dodatkowego uziemienia. Nasza 'grupa remontowa’ dokładnie przygotowała się do wymalowania pomieszczeń taką farbą, dowiedzieli się co trzeba zrobić, żeby farba działała jak najlepiej i to zrobili. Zajęło to więcej niż wcześniej ustaliliśmy, ale wcześniej nie uwzględniałyśmy, że trzeba będzie dodatkowej ochrony przed stacjami nadawczymi. I ponownie, bo skończeniu wykładania warstw farby, odczekałyśmy sporo czasu, zanim wykończyłyśmy biura i ponownie ruszyłyśmy z naszą firmą. Chciałyśmy mieć pewność, że nic już nas nie zaskoczy. I farba zdała swój egzamin.

Nigdy więcej od tamtej pory żadna z nas nie skarżyła się na dziwne efekty przebywania w niedalekiej odległości od stacji emitujących pewne rodzaje fal w konkretnych częstotliwościach. Ale co najważniejsze, żaden z naszych klientów nie odczuwał dyskomfortu, a przynajmniej nikt nam o tym nie powiedział. A fakt, że klienci do nas wracali w pełni przekonał nas, że farba YShield zrobiła dobrą robotę. Teraz my możemy się skupić na robieniu naszej dobrej roboty.