Szybka i fachowa naprawa rolet

Prowadzenie stacjonarnego sklepu jubilerskiego wiąże się z większym ryzykiem włamania, niż prowadzenie spożywczaka czy kiosku. Wiadomo, w sklepie znajdują się drogie rzeczy, które potem można sprzedać w sieci, czy opchnąć na czarnym rynku. Dodatkowo klienci zostawiają tu spore pieniądze, się w kasie zawsze jest spora suma. To łakomy kąsek dla złodziei, zatem jako właściciel sklepu musiałem się zabezpieczyć.

Naprawa rolet antywłamaniowych jest możliwa

fachowa naprawa rolet antywłamaniowych w warszawieMiałem w sklepie sejf, do którego codziennie po przeliczeniu kasy wkładałem cały zarobek, raz na tydzień odbierany przez pracowników banku i zawożony do nich. Zamontowałem też kamery w środku i od wejścia na zaplecze, alarm oczywiście także działał. Nigdy nie zapomniałem go włączyć. Jednak pomyślałem że to trochę za mało. Złodziej może rozbić szybę, szybko zgarnąć parę rzeczy i zanim ochrona przyjdzie to ucieknie. Jeśli założy kominiarkę to kamery nic nie dadzą. Dlatego zainwestowałem w roletę antywłamaniową. Solidna, gruba roleta zamontowana tak że zakrywa całą witrynę sklepową miała dać mi pewność, że do sklepu nikt się nie włamie. Roleta była spuszczana automatycznie, była sterowana pilotem, który zawsze miałem przy sobie. Dzięki temu udało mi się uniknąć włamania. Już tydzień po założeniu rolety w okolicy pojawił się złodziej, chcący się włamać do mojego sklepu. Roleta okazała się niezawodna, bo widać było że męczyć się z tym by ją sforsować, a że mu się nie udało to szybko odszedł z niczym. Niestety, jego działania przyniosły jakiś rezultat, a mianowicie moja roleta się zepsuła. Pilot nie działał i musiałem podnosić roletę ręcznie, co przy jej wielkości i ciężarze było bardzo trudne. Dopiero co kupiłem nową roletę i sądziłem że nic się nie da z nią zrobić. Cieszyłem się, ze do włamania nie doszło, no ale straciłem pieniądze. Zadzwoniłem do firmy u której robiłem rolety i dowiedziałem się, że możliwa jest fachowa naprawa rolet antywłamaniowych w Warszawie. Powiedzieli, że nawet dzisiaj mogą przyjechać i naprawić mi roletę i to w ramach gwarancji. W końcu taka była rola tej rolety by chronić przed włamywaczami. Byłem z tego powodu bardzo zadowolony.

Fachowcy faktycznie pojawili się jeszcze przez zamknięciem sklepu i wymienili mechanizm elektronicznego sterowania roletą. Sprawdzili moim pilotem czy wszystko działa i już. Roleta działała jak nowa, dobrze się opuszczała i podnosiła, więc nadal chroniła mój sklep przed kolejnymi włamywaczami. To były bardzo dobrze zainwestowane pieniądze. Każdy właściciel sklepu powinien takie kupić.