Skorzystałam z nowoczesnej sali zabaw

Moje dziecko bardzo lubiło kontakt z rówieśnikami. Córeczka chodziła do przedszkola, a po nim codziennie chodziłyśmy na plac zabaw. Jednakże, zbliżała się jesień. Pogoda była coraz gorsza i na placu zabaw było coraz mniej dzieci. Chciałam jej znaleźć jakąś alternatywę – miejsce, gdzie będzie mogła poznać nowych kolegów i koleżanki, a także będzie mogła się wybawić i wyszaleć. Okazało się, że w okolicy naszego miejsca zamieszkania jest nawet kilka takich miejsc. Bez problemu znalazłam takie miejsce, które spełniało wszystkie moje oczekiwania.

Zapisałam córkę na zajęcia w nowoczesnej sali zabaw

nowoczesna sala zabaw dla dzieci warszawaByła to nowoczesna sala zabaw dla dzieci Warszawa to miejscowość, w której można znaleźć wiele takich miejsc, ale ja nie musiałam długo szukać, ponieważ takie miejsce znajdowało się niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Znajdował się tam kryty plac zabaw, który był dostosowany do potrzeb dzieci w różnym wieku. Najważniejsze było dla mnie to, że dzieci przebywały tam pod kontrolą profesjonalnych opiekunów, którzy brali za nie pełną odpowiedzialność. Poza tym można było zapisać dziecko również na organizowane tam zajęcia taneczne czy ruchowe. To była świetna alternatywa dla placu zabaw na zimowe miesiące lub dni z brzydką, deszczową pogodą. Dzieci mogły się tam wyszaleć i pobawić ze swoimi rówieśnikami i naprawdę świetnie spędzić czas. W sali zabaw do której zapisałam moją córeczkę, dzieci mogły spędzić czas na ściance wspinaczkowej, w basenie wypełnionym kolorowymi piłkami, na karuzelach, ślizgawkach czy huśtawkach. Dodatkowym atutem tego miejsca był fakt, że można było wykupić abonament w bardzo niskiej, przystępnej cenie. Dzięki temu mogliśmy przychodzić tam z dzieckiem o dowolnej godzinie i spędzać dowolną ilość czasu, bez konieczności wcześniejszego zapisu. To było dla mnie bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie. Moja córeczka również była z niego bardzo zadowolona. Najbardziej podobało jej się to, że mogła tam spotykać różne dzieci i codziennie bawić się z kimś innym. Takiego komfortu nie miała w przedszkolu.

Miejsce było przyjazne dzieciom w różnym wieku, a doświadczeni animatorzy w taki sposób organizowali zabawy, aby każde dziecko świetnie się bawiło. Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się znaleźć takie nowoczesne i profesjonalne miejsce, gdzie dzieci mogą spędzać czas twórczo i rozwijać się poprzez zabawę. To o wiele lepsze rozwiązanie niż tradycyjny plac zabaw, który często nudzi się dzieciom już po kilku wizytach, ze względu na to że widzi tam cały czas te same zabawki.