Rewelacyjny zabieg pod oczy

Karboksyterapia to zabieg, który zyskuje coraz bardziej na popularności. Dzięki niemu możemy pozbyć się nieestetycznych cieni i worków pod oczami, a także zmarszczek. Zabieg ten wykonamy niemal w każdym mieście w Polsce, w tym Białymstoku. Decydując się karboksyterapię, warto zgłębić swoją wiedzę na ten temat, aby cieszyć się niesamowitymi efektami.

Jak wygląda zabieg karboksyterapii?

karboksyterapia pod oczy bialystokKarboksyterapia to niezwykle skutecznie i bezinwazyjny zabieg, wykonywany na skórę twarzy i wokół oczu. Sera wykonanych zabiegów sprawia, że nasza skóra jest zdecydowanie wygładzona, a zmarszczki zniwelowane. Zabieg ten należy do najskuteczniejszych zabiegów na cienie pod oczami. Co prawda, cena karboksyterapii pod oczy jest dosyć wysoka. Niemniej jednak, świadczy to o jej skuteczności. Jeśli interesuje nas karboksyterapia pod oczy bialystok to jedno z wielu miejsc w Polsce, gdzie wykonamy ten zabieg. Polega on na śródskórnej lub podskórnej iniekcji, przy użyciu specjalnego urządzenia. Pod skórę wstrzykiwane są ograniczone dawki dwutlenku węgla. Podczas zabiegu przez kilka minut odczuwalne jest rozpychanie skóry, choć zabieg nie jest bolesny. Uczucie to z czasem mija. Dzieje się tak, ponieważ podczas zabiegu dochodzi do pobudzenia krążenia krwi i tlenu oraz składników odżywczych do obszaru wokół oczu. Bezpośrednio wpływa to na odnowę komórkową oraz dotlenienie i odżywienie skóry. Co ważne, obszar na twarzy, poddany zabiegowi, może być lekko spuchnięty, jednak to normalna reakcja organizmu, która szybko zanika. Wokół oczu mogą się pojawić również małe siniaki. Trzeba pamiętać, że nie wolno trzeć ani moczyć wodą tego miejsca przez kilka godzin po zabiegu. Ponadto skórę należy nacierać maścią z arniką, która przyspiesza gojenie po zabiegu. Zabieg wykonany w klinice w Białymstoku daje nam świetne efekty. Seria zabiegów wpływa na poprawę konturu oczu, niweluje sińce i nieestetyczne worki oraz cienie pod oczami. Oprócz tego skóra wokół oczu jest zdecydowanie bardziej ujędrniona i zagęszczona, dzięki czemu zmarszczki są znacznie zniwelowane lub zupełnie wypełnione. Badania kliniczne potwierdzają skuteczność karboksyterapii w redukcji cieni pod oczami do 90%. Jednak należy pamiętać, że zabieg ten nie jest wskazany w przypadku hemofilii, epilepsji, anemii, choroby nowotworowej, choroby płuc, serca, nerek, infekcji bakteryjnej i wirusowej, jaskry, opryszczki, okres ciąży i karmienia piersią, stanu zapalnego skóry oraz trądziku różowatego. Jeśli cierpimy na którekolwiek z tych schorzeń, zabieg należy koniecznie skonsultować z lekarzem.

Jednorazowy zabieg może kosztować od 200 do 300 zł. Niemniej jednak, tylko seria zabiegów może sprawić, że będziemy cieszyć się piękną skórą wokół oczu. Pakiet zabiegów w jednym z gabinetów medycyny estetycznej w Białymstoku, może być świetnym pomysłem na prezent. Należy jednak pamiętać o licznych przeciwskazaniach. Jeśli nie jesteśmy pewni stanu zdrowia konkretnej osoby, warto ją o to delikatnie dopytać, bądź powiedzieć wprost o naszym zamiarze.