Potrzebowałam kopert z logo firmy

Od kilku lat prowadzę własną działalność gospodarczą. W ostatnim czasie moja firma znacznie się rozrosła. Musiałam zatrudniać coraz więcej osób, które pomagały mi w prowadzeniu firmy. A co za tym idzie, musiałam również pozyskiwać coraz więcej klientów, żeby ten rozwój mi się opłacić. Zastanawiałam się nad jakąś dobrą reklamą. Czymś co będzie charakterystyczne dla mojej firmy, i co będzie przyciągała uwagę. Wiele osób doradzało mi inwestycję w koperty firmowe. Postanowiłam zainteresować się tym tematem.

Gdzie zamówię koperty z firmowym logo?

koperty z logo firmyNajpierw musiałam dowiedzieć się, gdzie dostanę takie koperty z logo firmy. Do tej pory w koperty zaopatrywałam się w urzędzie pocztowym, ale takich spersonalizowanych kopert nie można było tam dostać. Poszukiwania odpowiednich informacji rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: koperty z logo firmy, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć sklep internetowy, gdzie można było zamówić takie koperty z logi firmy. Wbrew pozorom było one niewiele droższe niż przeciętne, tradycyjne koperty, a przy dużym zamówienie wychodziły nawet taniej. Taką kopertę z logo firmy można było samemu zaprojektować w specjalnym komputerowym programie graficznym. Było to bardzo praktyczne rozwiązanie, tym bardziej że korzystając z takiej wizualizacji można było od razu zobaczyć, jak taka koperta będzie prezentowała się w rzeczywistości. Skorzystałam z tej możliwości i zaprojektowałam dla siebie koperty z logo firmy. Muszę przyznać, że przynajmniej w tym programie prezentowały się bardzo ładnie. Wybrałam prostokątne koperty z paskiem samoprzylepnym, który jest bardzo przydatny i praktyczny, szczególnie w firmach, w których wysyła się dużo korespondencji. W znaczący sposób przyśpiesza on pracę, a poza tym klej jest na tyle mocny, że można mieć pewność, że koperta nie otworzy ani nie rozklei się w trakcie transportu. Wybrane przeze mnie koperty z logo firmy były wykonane z papieru poddanemu recyklingowi, dlatego były przyjazne dla środowiska.

Zakupiłam od razu dużą, hurtową ilość kopert z logo firmy. Dzięki temu miałam darmową przesyłkę dla tego zamówienia. Już kilka dni później przesyłka dotarła na miejsce. Od razu rozpakowałam koperty, żeby zobaczyć jak wyglądają. Jak się już wkrótce okazało, byłam z nich bardzo zadowolona. Logo firmy nadrukowane na kopercie było bardzo wyraźne, nie zawierało rozmazanych pikseli, a kolory były żywe i charakterystyczne. Byłam bardzo zadowolona z kopert, które zakupiłam. Okazały się one bardzo praktyczne.