Poszukiwania radcy prawnego z Tarnowa

Moi rodzice byli alkoholikami. Sąd nakazał mi płacić na nich alimenty, ponieważ nie mieli oni własnych dochodów i nie mieli za co płacić opłat za mieszkanie. Jednakże, oni również mieli wywiązywać się ze swoich obowiązków, do których należało podjęcie terapii alkoholowej. Niestety nie zrobili tego i całe pieniądze, które dla nich wpłacałam szły na alkohol. Zdecydowałam się doradzić radcy prawnego, czy w takiej sytuacji jestem zobowiązana dalej wypłacać rodzicom świadczenie alimentacyjne.

Wybrałam reprezentatywnego radcę prawnego z Tarnowa

reprezentatywny radca prawny z TarnowaDo tej pory nigdy nie korzystałam z takiej formy pomocy prawnej, więc nie wiedziałam, gdzie mogłabym się wybrać, żeby udzielono mi fachowej pomocy. Na szczęście moja koleżanka z pracy podpowiedziała mi, gdzie przyjmuje reprezentatywny radca prawny z Tarnowa, który już niejednokrotnie pomógł jej w trudnej sytuacji prawnej. Specjalizuje się on w tej gałęzi prawa, dlatego z pewnością udzieli mi fachowych rad, a nawet jeśli nie będę z niego zadowolona, w każdym momencie mogę bez konsekwencji zakończyć współpracę. Jednak jak się już wkrótce okazało, to wcale nie było konieczne. Umówiłam się z tym radcą prawnym na spotkanie jeszcze tego samego dnia. Miał on bardzo szybkie terminy dla swoich klientów, dlatego nie musiałam zbyt długo czekać, co było dla mnie ważne, ponieważ chciałam jak najszybciej zakończyć tą sprawę. Na spotkanie, które odbywało się w jego kancelarii radcy prawnego zabrałam wszystkie potrzebne dokumenty oraz dowody, które świadczyły na moją korzyść. Radca prawny się z nimi skrupulatnie zapoznał, a następnie przedstawił mi odpowiednie możliwości. Okazało się, że bez sprawy sądowej się nie obędzie, ale nie powinna ona trwać zbyt długo i mamy pełne prawo domniemywać, że zakończy się ona na moją korzyść. Zdecydowałam się nawiązać trwałą współpracę z tym radcą prawnym, ponieważ był on bardzo doświadczony i umiał dobrze pokierować sprawą, a do tego miał bardzo przystępne ceny za swoje usługi, zdecydowanie jedne z najlepszych na rynku.

Byłam bardzo zadowolona z pomocy prawnej jaką mi udzielił. Mogłam się z nim zawsze spotkać, żeby mógł mi na bieżąco tłumaczyć jakie kroki prawne będziemy podejmować i jakie konsekwencje mogą z tego wyniknąć. Na szczęście udało mu się szybko i sprawnie pokierować sprawą, dzięki czemu już na pierwszej rozprawie sąd orzekł, że nie muszę płacić alimentów na moich rodziców, a w dodatku to oni mają ponieść koszty rozprawy oraz opłacić mojego radcę prawnego. Byłam bardzo zadowolona z takiego obrotu sprawy.