Odbyłam szkolenie z księgowości

Od kilku lat prowadzę własne biuro księgowe. Cały czas dbam o to, aby stale się rozwijać i oferować moim klientom usługi najwyższej jakości. Prawo podatkowe oraz zagadnienia związane z księgowością stale się zmieniają, dlatego tak ważne jest, aby na bieżąco odbywać wszelkie szkolenia. Ostatnio postanowiłam się zapisać na specjalistyczne szkolenie księgowe. Dosyć długo szukałam szkolenia, które sprosta wszystkim moim oczekiwaniom i rozwinie moje umiejętności. Zależało mi na poznaniu nowych zagadnień związanych z księgowością i prawem.

Jestem zadowolona z odbytego szkolenia księgowego

specjalistyczne szkolenia księgowe w gdańskuMoja znajoma, która również pracuje w tej branży podpowiedziała mi, że niedługo organizowane są specjalistyczne szkolenia księgowe w Gdańsku. Podała mi adres strony internetowej, na której mogłam zaczerpnąć większej ilości informacji na ten temat. Okazało się, że za kilka dni odbywa się specjalistyczne szkolenie księgowe, po którego odbyciu mogłabym rozszerzyć zakres usług mojej działalności. Od razu postanowiłam się na niego zapisać. Nie wahałam się ani chwili, ponieważ cena tego szkolenia była bardzo niska, przystępna przez co pozostały już ostatnie wolne miejsca. Szkolenie było prowadzone przez ekspertów, prawdziwych znawców prawa, który mieli niesłychaną renomę. Nic dziwnego, że szkolenie to cieszyło się tak dużą popularnością. Trwało ono kilka dni, jednak odbywało się w trybie wieczorowym po dwie godziny dziennie, dlatego bez problemu znalazłam na nie czas. Już wkrótce przekonałam się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę! Szkolenie składało się z części teoretycznej oraz praktycznej. Dzięki temu mogliśmy od razu przećwiczyć nabyte umiejętności i zyskać w tym wprawę. To było dla mnie bardzo ważne, dzięki temu nie musiałam uczyć się na błędach, co w przypadku prowadzenia biura księgowego mogłoby okazać się kosztowne. Szkolenie to było przewidziane dla osób, które mają już odpowiednie doświadczenie w branży, dlatego udało mi się poznać na nim kilka ciekawych osób.

Na odbytym przeze mnie szkoleniu pracowaliśmy w małych, kilkuosobowych grupach, dzięki czemu każdy miał szansę na kontakt z ekspertem, który odpowiadał na wszystkie pytania uczestników. Szkolenie odbywało się w samym centrum Gdańska, dlatego nie miałam problemu z dotarciem na miejsce. Zakończyło się ono egzaminem, po którego odbyciu dostaliśmy certyfikat potwierdzający nasze umiejętności w danym zakresie. Teraz będę już mogła bez obaw oferować moim klientom dodatkowe usługi. Jestem przekonana, że wiele osób z tego skorzysta.