Nowy narożnik do dużego pokoju

W tym roku zaplanowaliśmy, że w końcu przeprowadzimy remont w dużym pokoju i kuchni. Odkładaliśmy go od dwóch lat, ponieważ zawsze wyskakiwały jakieś nieprzewidziane wydatki i niestety nasze oszczędności się kurczyły. W tym roku po tym jak pies obdrapał nam ścianę, w końcu postanowiliśmy, że nie będziemy dłużej czekać, ponieważ lepszego momentu nie będzie. Raczej nie wygramy pieniędzy w loterii, więc nie ma na co czekać. 

Narożnik z funkcją spania w niestandardowym wymiarze

narożnik z funkcją spania na wymiarNiestety nasze mieszkanie w blokach nie jest zbyt duże. Mamy dwa pokoje z kuchnią i łazienką. Jeden z pokoi należy do mojej córki, więc nie mamy miejsca na zrobienie swojej sypialni. Musimy niestety połączyć funkcję reprezentacyjnego dużego pokoju z sypialnią. W związku z tym poszukujemy rogówki, która będzie pasować do naszego ustawienia. Meble już zamówiliśmy i na łóżko nie zostało już za dużo miejsca. Przynajmniej nie na tak duże jakie byśmy chcieli. Zależy nam, żeby to był narożnik z funkcją spania na wymiar, ponieważ jak się go złoży nadal pozostaje dużo miejsca do siedzenia, a spanie też jest wygodne. Teraz też mieliśmy właśnie taki narożnik, ale z upływem lat jednak on się zużył dlatego postanowiliśmy zamówić nowy. Znaleźliśmy firmę, która zrobi nam taki narożnik z funkcją spania na wymiar. Polecili nam go znajomi, którzy podczas ostatniego remontu zamawiali meble tapicerowane od tej firmy i są bardzo zadowoleni. Dodatkowo narożniki robione na wymiar są w dobrej cenie, więc tym bardziej postanowiliśmy się skusić i skorzystać. Jednak meble to coś co kupuje się na dłuższy czas, więc raczej się na nich za bardzo nie oszczędza, a jak jeszcze ktoś je poleca to już ogólnie jest bajka. Zresztą obsługa w sklepie była bardzo miła. Powiedzieliśmy jaki wymiar potrzebujemy i od razu pokazali nam modele, które można dostosować. Sami zaproponowali dodatkowe rozwiązania, które zapewnią wygodę spania na takim narożniku. Dwa modele nawet nam odradzili właśnie ze względu na to, że pomimo, że mają funkcję spania to raczej nie są zbyt wygodne. 

Remont w mieszkaniu już praktycznie skończyliśmy. Teraz czekamy tylko na meble i narożnik z funkcją spania na wymiar. Meble mają przyjść jutro, a narożnik pod koniec tygodnia, ponieważ potrzebujemy miejsca, żeby złożyć meble. Zresztą nie spieszy nam się, ponieważ śpimy w pokoju córki, która obecnie spędza wakacje u babci na wsi. Chcemy, żeby wszystko było idealne, więc nawet jeśli wystąpi małe opóźnienie ro nie zrobi nam to różnicy. Ważne, żeby była zachowana jakość.