Najlepszy system zabezpieczeń do budynku firmowego

Systemy alarmowe są urządzeniami elektronicznymi, więc nawet najlepsze z nich są podatne na awarie czy uszkodzenia. O tym iż nie warto inwestować w tanie warianty przekonaliśmy się niedawno, gdy niemal cały system alarmowy na obiekcie, składający się z tanich, bardzo zawodnych urządzeń uległ kaskadowej awarii. Po tym zdarzeniu postanowiliśmy na obiektach montować wyłącznie najlepsze, najbardziej sprawdzone systemy, mające najmniejszą szansę na awarie.

Najbardziej polecane systemy alarmowe do obiektów firmowych

niezawodne systemy alarmowe dla firm w mazowieckimNajbardziej bezawaryjnymi systemami najczęściej okazują się najprostsze warianty, w których zwyczajnie nie ma się co popsuć. Z tego powodu, w najnowszym obiekcie firmowym zdecydowaliśmy się zainstalować bardzo rozbudowane, choć proste, systemy alarmowe. Obiektowe zabezpieczenia składały się więc z prostych czujników naciskowych, umieszczonych przy każdych drzwiach wejściowych oraz oknach, paneli dostępowych na karty identyfikacyjne, oraz kluczy magnetycznych. Nie były to tak nowoczesne zabezpieczenia jak te, które niejednokrotnie montowano w obiektach o wysokim priorytecie bezpieczeństwa, aczkolwiek same z siebie należały do całkowicie bezawaryjnych, i nie miały tendencji do wywoływania nieprawidłowego działania innych urządzeń, wchodzących w skład systemu bezpieczeństwa. Innym, dość rzadko spotykanym elementem systemu alarmowego były ręczne włączniki alarmów, pozwalające personelowi na włączenie alarmu w momencie w którym nie został on wywołany przez części składowe systemu zabezpieczeń. Podczas gdy takie urządzenia wychodzą powoli z użycia, przydają się w momencie awarii, dlatego też są obecne w naszym obiekcie. Urządzenia zamontowała renomowana firma, zakładająca niezawodne systemy alarmowe dla firm w Mazowieckim. Załogi firmy znają się nie tylko na najnowocześniejszych urządzenia w systemach alarmowych, ale również mają równie dużą wiedzę o systemach starego typu, które niejednokrotnie wracają do użycia z racji swojej niezawodności i trudności ich obejścia.

Fachowe podejście pracowników oraz wzięcie pod uwagę problemów, jakie miewaliśmy z nowoczesnymi systemami alarmowymi było jednym z największych plusów załogi, gdyż pracownicy nie protestowali, gdy okazało się iż na obiekcie zostaną zamontowane starsze, trudniejsze do instalacji urządzenia. Montaż był bardzo fachowy, i w żaden sposób nie zakłócił pracownikom wykonywania normalnych zadań na zmianie, a urządzenia działały bez najmniejszych problemów już po pierwszym rozruchu, który został przeprowadzony w czasie działania obiektu.