Koszulka na dzień chłopaka

Od kilku dni jestem na etapie poszukiwań koszulki na dzień mężczyzn dla mojego chłopaka. Wiem, że obecnie bardziej w modzie są perfumy czy też bielizna męska, ale w tym roku postanowiłam na zakup koszulki, ponieważ mój facet w ostatnim czasie sporo schudł, więc przyda mu się nowa garderoba. Mój chłopak jest wielkim fanem kultury chińskiej i jej symboli. Ostatnio nawet zaczął się uczyć chińskiego języka, więc postanowiłam mu kupić koszulkę z jakimś fajnym chińskim wzorem.

Koszulki ze znakiem yin yang

oryginalna koszulka yin yangSzczerze muszę przyznać, że chińska kultura mnie jakoś nie kręci, więc nie ukrywam, że znalezienie czegoś co się może mojemu facetowi spodobać będzie ciężkie. Nie chcę popełnić jakiegoś faux pas i kupić koszulki, która zamiast jakiejś chińskiej sentencji będzie miała napisana kurczak w pięciu smakach. Na szczęście okazuje się, że pewien internetowy wujek wie wszystko. Wpisałam zapytanie o jakieś fajne koszulki z chińskim symbolem i moim oczom ukazała się oryginalna koszulka yin yang. Może nie znam się na chińskiej kulturze, ale yin yang to akurat wiem co to jest. Na wyświetlonej stronie jest bardzo dużo koszulek z symbolem yin yang przedstawionym za pomocą różnych grafik. Mi najbardziej spodobał się motyw kotów, ale wiem, że mój luby za nimi nie przepada, więc akurat ten wzór odpada. Przejrzałam kilka wzorów i nagle moim oczom ukazał się idealny print. Na czarnej koszulce znak yin yang przedstawiony w postaci ognia i wody. Uznałam, że to będzie idealne odwzorowanie. Oczywiście zanim złożyłam zamówienie postanowiłam sprawdzić jakie opinie ma sklep. Nie chciałabym na prezent dać mojemu chłopakowi koszulki, w której pochodzi z 3 razy bo po praniu cała się powyciąga lub zejdzie jej nadruk. Na szczęście w tym przypadku nie miałam się o co martwić. Sklep ma świetne opinie. Wielu kupujących chwali jakość szycia, materiału jak i nadruku. Jakiś chłopak niedawno wstawił komentarz, że po pięciu latach nadruk nadal wygląda świetnie, a jest to jego ulubiona koszulka, więc nosi ją dość często, a co za tym idzie również często pierze. Po tym wszystkim nie pozostało mi nic innego jak wybrać rozmiar i złożyć zamówienie.

Koszulka niedawno do mnie przyszła i już czeka schowana w głębinie mojej szafy na swój dzień. Do dnia mężczyzn zostało jeszcze trochę czasu, ale ja wolę mieć prezent wcześniej. Żyjemy w takich czasach, że nie wiadomo co się może wydarzyć, a nie chciałabym zostać bez prezentu. Mam nadzieję, że mojemu lubemu spodoba się oryginalna koszulka yin yang i będzie chciał w niej chodzić. Nie codziennie, ale dość często.