Jak skorzystać z dobrych usług concierge?

 

Kiedy ma się na głowie mnóstwo obowiązków i zajmuje się nimi od rana do wieczora to nie ma się czasu na wiele innych spraw. Brakuje czasu na umówienie się do dentysty, kupienie prezentu najbliższym czy zarezerwowanie biletów na weekend do kina. Są to sprawy bardzo przyziemne, ale naprawdę wiele osób zarabiających ogromne pieniądze nie ma czasu na takie rzeczy. Biznesmeni koncentrują się na zarabianiu pieniędzy, a sprawy codzienne zlecają wyspecjalizowanym w ich załatwianiu osobom.

Z usług konsjerżów coraz częściej się korzysta

dobre usługi conciergeW dzisiejszych czasach coraz częściej korzysta się z usług osób, które potrafią nad wszystkim zapanować i wszystko załatwić. Osoby takie świadczą usługi concierge, czyli jedne z najtrudniejszych do sklasyfikowania usług. Bo to pojęcie oznacza właściwie wszystko to co wchodzi w zakres obowiązków określonych na specjalnej umowie. Biznesmeni korzystają z usługi concierge bo nie mają czasu na załatwianie wielu pozornie błahych rzeczy. Tylko pozornie, ponieważ nawet umówienie wizyty u dentysty może zająć całkiem sporo czasu. Jeśli w tym czasie biznesmen czy miliarder nadzoruje podpisanie wartego setki tysięcy kontraktu to siłą rzeczy nie może sobie pozwolić na dzwonienie w tym czasie po przychodniach dentystycznych. I dlatego właśnie biznesmeni mają swoich bardzo osobistych asystentów od spraw bardzo prywatnych. Bo dobre usługi concierge to takie, które zapewniają ludziom bogatym funkcjonowanie od strony bardziej prywatnej. Jeśli chodzi o stronę biznesową to zatrudnia się przecież asystentów czy sekretarkę i to oni zajmują się organizowaniem dnia od strony biznesowej. A jak skorzystać z dobrych usług concierge? Najlepiej jest po prostu skontaktować się z agencją pośredniczącą w znajdowaniu takich zaufanych specjalistów. Jest kilka takich dużych agencji concierge w naszym kraju i działają one trochę podobnie do agencji pracy, ale tutaj oczywiście wyszukanie profesjonalnego konsjerża to nie to samo co znalezienie pracownika na budowę czy do sklepu spożywczego.

Styl życia ludzi zamożnych i bardzo bogatych znacząco różni się od stylu życia przeciętnego człowieka zarabiającego normalne pieniądze. Jeśli by przyjrzeć się jednemu dniu z życia prawdziwego milionera lub miliardera to można zobaczyć, że wszystko dzieje się według określonego i konsekwentnego schematu. W tym schemacie nie ma miejsca na żadne poślizgi czy obsunięcia. Wszystko musi funkcjonować jak w idealnie zaprogramowanej machinie. I w tym właśnie pomagają prywatni concierge i firmowi asystenci.