Hialuronowy wypełniacz Stylage

Dzięki nowoczesnej medycynie oraz silnie rozwijającej się branży kosmetologicznej możliwe jest usuwanie zmarszczek i niedoskonałości skóry w gabinetach kosmetycznych. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są coraz łatwiej dostępne. Dzięki temu w szybki i nieinwazyjny sposób można poprawić urodę oraz zapobiec zmianom wynikającym z procesu starzenia skóry.Dużą popularnością cieszą się zabiegi polegające na wstrzyknięciu preparatów wypełniających.

Innowacyjne zabiegi odmładzające

wypełniacze stylageUsuwają one zmarszczki, bruzdy, a także idealnie konturują i modelują owal twarzy. Na rynku dostępnych jest szeroka gama preparatów bogatych w substancje odżywcze i nawilżające. Aplikowane są bezpośrednio w warstwy głębokie skóry za pomocą mikronakłuć lub tradycyjnej iniekcji. Znanym i cenionym producentem wypełniaczy jest firma produkująca wypełniacze stylage stosowane w medycynie estetycznej w zabiegach mezoterapii igłowej. Są to koktajle z usieciowanym kwasem hialuronowym oraz antyoksydantami. Neutralizują wolne rodniki i chronią przed degradacją kwasu hialuronowego znajdującego się w tkankach skóry. Podanie Stylage intensywnie wpływa na nawilżenie skóry przywracając jej odpowiednie napięcie i sprężystość. Likwiduje suchość i wiotkość skóry, a także spłyca drobne i głębsze zmarszczki. Produkty Stylage to jedne z najlepszych na rynku światowym wypełniaczy stosowanych w zabiegach odmładzających i rewitalizujących. Mają formę jednofazowych żeli w technologii IPN. Charakteryzują się powolną biodegradacją substancji aktywnych, dzięki czemu utrzymują długoterminowy efekt zabiegu. Są bezpieczne i łatwo wchłaniane przez organizm i nie wywołują skutków ubocznych po aplikacji. Mają działanie przeciwutleniające, dzięki czemu likwidują stres oksydacyjny. Spektakularne i bardzo naturalne efekty zabiegu dają preparaty zawierające wysokie stężenie kwasu hialuronowego w technologii IPN połączonego z siłą działania antyoksydantów. Dodatkowo zabieg wykonany przez doświadczonego kosmetologa lub lekarza medycyny estetycznej daje gwarancję prawidłowej aplikacji wypełniacza.

Kwasy hialuronowe zawarte w preparatach wykazują się niezwykłą adaptacją w tkankach skóry i bardzo powolnym wchłanianiem.Efekt oraz czas utrzymywania się preparatu w skórze uzależniony jest od indywidualnych predyspozycji organizmu, jednak najczęściej trwa od 6 do 12 miesięcy. Najwyższej jakości wypełniacze, a w tym preparat Stylage, stosowane są w renomowanych gabinetach medycyny estetycznej już od wielu lat. Na rynku dostępna jest szeroka gama produktów dostosowana do wszystkich rodzajów skóry oraz problemów z nią związanych.