Zaproszenia na chrzest

Młoda matka, bardzo często dopiero co sama organizowała swój własny ślub i wesele, a teraz kolejny raz stoi przed zadaniem zaplanowania niezapomnianego chrztu dla swojego maleństwa. Jest to dla niej nie lada wyzwanie – w końcu musi połączyć opiekę nad noworodkiem ze wszystkimi formalnościami dotyczącymi ceremonii chrztu a potem przyjęcia. O ile ślub organizujemy często ze sporym wyprzedzeniem i możemy na spokojnie wszystko sobie zaplanować i poukładać, to na chrzest mamy tak naprawdę niewiele czasu, bo zaledwie miesiąc lub dwa od narodzin naszej pociechy.

Zaproszenia na chrzest w stylu boho

zaproszenia na chrzest bohoStyl boho to najbardziej popularny styl organizowania ślubów i przyjęć weselnych, ale również bardzo często jest wykorzystywany do przygotowania przyjęcia po ceremonii chrztu czy też roczku dziecka. Styl boho bardzo idealnie komponuje się z motywem chrztu, ponieważ ma związek z jasnymi, naturalnymi kolorami, z roślinami i kwiatami, koronką i haftem, które często występują przecież w stylizacji na chrzest dziecka. Jeśli więc na przyjęciu motywem przewodnim będzie styl boho, to zadbajmy także aby wybrać zaproszenia na chrzest boho, dzięki temu każdy element związany ze chrztem będzie do siebie idealnie pasować i się dopełniać. Z całą pewnością znajdziemy również odpowiednie ubranko dla dziecka nawiązujące do tego wyjątkowego stylu, a także my – jako rodzice powinniśmy zadbać o odpowiednie stylizacje dla siebie. Nie każda restauracja oferuje własne zdobienie sali i stolika, dlatego warto o to zapytać wcześniej i upewnić się, że sami będziemy mogli wszystko przystroić i przygotować według własnych upodobań. Wracając do samych zaproszeń na chrzest – jeśli zależy nam na tym, by były wyjątkowe i najbardziej w wybranym przez nas stylu boho, to warto jest postawić na zaproszenia ręcznie robione a może i nawet z elementami żywych roślin i kwiatów. 

Styl boho sprawdzi się doskonale podczas organizowania chrztu naszego dziecka – jest prosty i minimalistyczny, ale równocześnie nadaje klimatu i oryginalności całemu przyjęciu i ceremonii. Zamawiając zaproszenia oraz wszystkie elementy dekoracyjne w stylu boho na chrzest, pamiętajmy aby wybierać tylko i wyłącznie sprawdzonych sprzedawców – weryfikując wcześniej ich usługi i sprawdzając ich dotychczasowe dzieła w wybranym przez nas stylu. Pamiętajmy, że zawsze możemy także poprosić o przesłanie dodatkowych, zrealizowanych już projektów w wersji podglądowej, dzięki czemu zyskujemy jeszcze szerszy obraz umiejętności danego projektanta i sprzedawcy.