Wyposażenie nowoczesnej sali konferencyjnej

Wyposażenie, służące do przygotowania dowolnej sali konferencyjnej do użytku zazwyczaj składało się głównie ze sprzętu audio, gdyż większość prezentacji i prelekcji prowadzona była bez użycia dodatkowych materiałów. Jednak nowsze i bardziej zaawansowane sale, służące do przeprowadzania spotkań biznesowych jak i bardzo dużych prelekcji, rozbudowywane były o skomplikowane systemy audiowizualne, znacznie podnoszące poziom każdego eventu prowadzonego na tak wyposażonej sali.

Sprzęt do wysokiej klasy sali konferencyjnej

kompletne wyposażenie sal konferencyjnychW naszym obiekcie miały miejsce najróżniejsze eventy, od konwentów fantastyki po meetingi biznesowe na wysokim szczeblu. By sprostać wymaganiom klientów, staraliśmy się coraz bardziej rozbudowywać i unowocześniać wyposażenie obiektowe, a przede wszystkim wyekwipować sale konferencyjne w taki sposób, by mogły być używane do każdego rodzaju prelekcji. Lwia część urządzeń, jakie były w nich używane pochodziła od markowego producenta, sprzedającego kompletne wyposażenie sal konferencyjnych, w których skład wchodziły przede wszystkim systemy audiowizualne. Sale różniły się bowiem wielkością, a dobrze dobrane i ustawione nagłośnienie umożliwiało znacznie łatwiejszy przekaz informacji i interakcję z uczestnikami konferencji. Nie każde systemy nagłośnienia nadawały się jednak do takowych sal, będąc zbyt intensywnymi lub oferując za słabą jakość dźwięku. Nagłośnienie zakupione przez nas od owego producenta było więc dostosowane do użytku na dużych salach, oferując nie tylko jakość dźwięku, ale również ton dopasowany do odtwarzania na dużej przestrzeni. Wyposażenie wizyjne, które wybrany przez nas producent oferował było równie wysokiej jakości, zwłaszcza duże monitory wyświetleniowe, służące do odtwarzania materiałów reklamowych czy informacyjnych w trakcie konferencji. Wiele z owych materiałów posiadało bardzo duże rozdzielczości, więc nie każdy monitor był w stanie zachować ich doskonałą jakość.

Jak przekonaliśmy się już po kilku testach, monitory przez nas wybrane nie tylko idealnie zachowywały jakość obrazu, ale również automatycznie dopasowywały proporcje ekranu do materiału, nie powodując rozciągania wyświetlanego materiału w celu dopasowania go do wielkości monitora. Sprzęt do sal konferencyjnych był również niezawodny, i posiadał dożywotnią gwarancję producenta, obejmującą wszystkie możliwe usterki i wady fabryczne. Znosił jednak bardzo dobrze nawet największe obciążenia i nagłą utratę zasilania, nie wykazując nawet najmniejszych spadków jakości.