Uniwersalna i elegancka granatowa sukienka

Często bywa tak, że mamy w swojej szafie wiele ubrań, które nie pasują do siebie wzajemnie. Kupowane pod wpływem chwili, lub przelotnej fascynacji potem zajmują jedynie miejsce w szafie, ponieważ ciężko nam skomponować je z innymi elementami garderoby tak, by stanowiły razem spójny całokształt. Sezonowe wyprzedaże sprawiają i kompulsywne zakupy w czasie ich trwania, że ubrań przybywa, a problem pod tytułem nie mam się w co ubrać nie przemija.

Zalety granatowej damskiej sukienki

sukienkaAby zawsze móc połączyć poszczególne elementy swojej garderoby w jeden dobrze prezentujący się zestaw warto stawiać na stroje bazowe, które będą pasowały do różnych okazji i różnych dodatków. Pomoże to uniknąć sytuacji, w której na kilka minut przed wyjściem nie możemy się zdecydować jak dopasować do siebie poszczególne elementy garderoby. Strojem bardzo wszechstronnym, kompletnym, do którego wystarczy jedynie dobrać dodatki i ewentualne okrycie wierzchnie w chłodne dni jest sukienka damska granatowa. Taka granatowa sukienka to klasyk, silna konkurencja dla małej czarnej, będąca nawet bardziej wszechstronna niż ona. Jest bowiem tak samo elegancka a oprócz tego granat jest kolorem bardziej twarzowym i nadaje się na więcej okazji, także na takie, na których pojawienie się w czerni byłoby niestosowne. Granatowa sukienka jest niezwykle uniwersalna, pasuje zupełnie do noszenia na co dzień, w sytuacjach oficjalnych a także wieczorowych. Nie ma sytuacji do których kolor granatowy by nie pasował. Jeśli wybierzemy uniwersalny krój bez wzorów i ozdób możemy mieć jedną sukienkę na każdą okazję i zmieniać jej oblicze jedynie dodatkami. Wybierając czarne lub cieliste dodatki taka sukienka sprawdzi się w pracy, nawet takiej, gdzie są wyśrubowane wymogi odnośnie stroju, a kiedy zdecydujemy się na srebrne szpilki i ekstrawagancką torebkę kopertówkę możemy w takim zestawie bez wahania pójść na imprezę. Bardzo modne i klasycznie wyglądające na granatowej sukience są białe groszki, zupełnie drobne lub większe a także kwiatowe motywy, doskonałe na lato, ale nie tylko.

Wciąż rozwijająca się moda na minimalizm i uważniejsze życie zwraca naszą uwagę na fakt, że nie musimy wciąż kupować kolejnych ubrań by dobrze wyglądać. Lepiej postawić na stroje bazowe, które do wszystkiego pasują i łatwo łączyć je z innymi elementami garderoby i dodatkami. Stawiając na prosty, elegancki i subtelny krój sukienki zagwarantujemy sobie, że w każdej sytuacji i na każdą okazję będziemy miały się w co ubrać, dzięki czemu zaoszczędzimy pieniądze, czas i przysłużymy się środowisku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.