Ulubiona wywrotka dzieci

Większość dzieci, swoje pierwsze zabawki dostaje już w wieku niemowlęcym. Z początku są to bardzo proste przedmioty, ponieważ dziecko jeszcze nie potrafi się nimi bawić, a nawet trzymać w rączkach. Z czasem maluch staje się coraz sprawniejszy i może bawić się bardziej skomplikowanymi zabawkami. Pierwsza zabawa w piasku może mieć miejsce już około dwunastego – osiemnastego miesiąca życia, choć trzeba uważać, żeby maluch nie brał piachu do buzi.

Jak wyglądają wywrotki z przyczepką?

gigant truck wywrotka z przyczepą do zabawyZ zabawą w piaskownicy jest jak z budowaniem z klocków. Na początku dzieci podrzucają piach, biorą go go buzi i niszczą wszystko co zbudują rodzice, a później samodzielnie próbują robić babki czy robić dołki w piasku. Nieodzownym elementem zabawy w piaskownicy są odpowiednie zabawki. Jest to przede wszystkim wiaderko, łopatka, grabki i foremki do piasku. Jednak są jeszcze większe zabawki, które dają dodatkowe możliwości i jest to Gigant Truck wywrotka z przyczepą do zabawy w piaskownicy. Jest ona duża jak na tego typu zabawki, gdyż ma aż sto siedem centymetrów długości. Składa się z ciężarówki ze zdejmowaną naczepą oraz przyczepki. Jej zaletą jest ogromna wytrzymałość, ponieważ ma nośność do stu pięćdziesięciu kilogramów, a przyczepka nawet do sześćdziesięciu kilogramów. Dzięki temu, maluch ma niemalże nieograniczone możliwości do zabawy i może nią przewozić piach, kamienia, patyki czy zabawki. Sama wywrotka ma długość aż pięćdziesięciu pięciu centymetrów, więc sporo rzeczy się w niej zmieści, a dodatkowo posiada otwierany kiper z wygodnym uchwytem. Przyczepka jest krótsza zaledwie o trzy centymetry. Wywrotką Gigant Truck dzieci mogą się bawić w domu lub na spacerze. Wystarczy doczepić do niej sznurek i maluch może ją ciągnąć za sobą na plac zabaw. Zabawka jest na tyle duża, że dziecko może się o nią opierać i ją pchać, przez co wspiera ona rozwój umiejętności chodzenia. Tego typu zabawki są przeznaczone dla dzieci już od pierwszego roku życia i z pewnością starczą na wiele miesięcy zabawy. 

Wywrotką Gigant Truck maluch może się bawić na wiele sposobów, dlatego jest ona dobrym wyborem. Jest wykonana z bezpiecznych materiałów, które posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty. Małe dzieci mogą nawet na niej siąść bez obawy, że się złamie, ponieważ może ona udźwignąć bardzo duży ciężar. W większości sklepów zabawkowych, dostaniemy wywrotkę w cenie około dwustu złotych. Jednak jeżeli poszukamy jej w internecie, to znajdziemy ją nawet w cenie stu pięćdziesięciu złotych, więc możemy sporo zaoszczędzić.