Tajniacy to gra planszowa, która pozwala graczom wcielić się w rolę agentów służb specjalnych i wykonywać misje na całym świecie. Tajniacy gra dla 2-4 graczy, którzy mogą wybrać jedną z czterech frakcji: CIA, KGB, Mossad lub MI6.

Celem gry jest zdobycie 10 punktów poprzez wykonywanie misji oraz eliminowanie przeciwników.

Misje można wykonywać na trzech poziomach trudności: łatwy, średni lub trudny. Wykonując misję na niższym poziomie trudności gracz otrzymuje mniej punktów, ale jest to bardziej bezpieczne niż wykonywanie misji na wyższym poziomie trudności.

Planszowa gra dla miłośników tajemnic i intryg

“Tajniacy” to gra planszowa dla miłośników tajemnic i intryg. Gracze wcielają się w role tajnych agentów, którzy muszą rozwiązać zagadkę kryminalną. Gra polega na śledzeniu tropów, rozmowach z podejrzanymi oraz gromadzeniu dowodów. Aby wygrać, gracze muszą użyć swoich umiejętności detektywistycznych i logicznego myślenia. “Tajniacy” to świetna gra dla miłośników przygodowych gier karcianych.

Świetna gra planszowa dla całej rodziny

Tajniacy to świetna gra planszowa dla całej rodziny. Jest to gra o tajnych agentach, którzy muszą rozwiązać zagadki i uwolnić swoich kolegów z rąk przeciwnika. Gra jest bardzo interesująca i wciągająca. Zawiera elementy strategii, taktyki i negocjacji. Tajniacy to świetna gra dla całej rodziny, która pozwoli Wam spędzić miło czas razem.