Sylwestrowa biżuteria ze złota

Przed nami najbardziej imprezowy okres w roku, a mianowicie karnawał, który powitamy zabawą sylwestrową. Już od jakiegoś czasu możemy obserwować w sklepach oraz na światowych wybiegach, jakie trendy obowiązują, jak chodzi o sylwestrowe kreacje. Po brokatowym szaleństwie z ubiegłego roku, teraz możemy się cieszyć elegancką prostotą. Wśród sukienek dominują długie suknie w ciemnych kolorach, a w biżuterii niekwestionowanym liderem jest złoto. Biżuteria może być wyrazista, ale w połączeniu z suknią musi sprawiać wrażenie delikatnej. 

Choker uzupełnieniem kreacji sylwestrowej

złoty chokerTo już ostatni sygnał do tego, żeby zaopatrzyć się kreacje weselną. Właśnie skończyły się święta Bożego Narodzenia i do powitania Nowego Roku zostało nam już tylko kilka dni. Jak chodzi o najmodniejsze stroje, to warto postawić przede wszystkim na ciemne zielenie, granaty, a także na klasyczną czerń oraz czerwień. Najlepiej, żeby suknia była długa i jak najmniej ozdobna. Dekoracją do kreacji balowej ma być bowiem biżuteria. I to najlepiej ze złota. Prawdziwym hitem jest złoty choker, z doczepianymi motywami roślinnymi. Chokery już od jakiegoś czasu podbijają serca kobiet. Są one doskonałym sposobem na optyczne wysmuklenie szyi i podkreślenie kobiecości. Chokere jest też delikatnym, ale zarazem zmysłowym dodatkiem, który dodaje kobietom atrakcyjności. Chokery przewijają się więc w z bardzo dużej ilości eleganckich stylizacji, dedykowanych na okres sylwestrowo – karnawałowy. Delikatne chokery sprawdzą się również jako dodatek na przykład do pracy czy na spotkania biznesowe. Można je założyć do koszuli lub eleganckiej, biznesowej sukienki. W zależności od modelu, możemy zdecydować się też na bardziej romantyczne wersje, na przykład na randki. Wszystko wskazuje na to, że moda na chokery nie przeminie po zakończeniu okresu karnawałowego. Możliwe, że pojawią się one w kolekcjach wiosenno – letnich, w nieco zmienionej i mniej dekoracyjnej i oficjalnej formie. Jeżeli lubimy różnego rodzaju ozdoby na szyję, to warto przemyśleć zakup chokrea, na przykład pod pretekstem Sylwestra. 

Elegancka biżuteria jest ważnym dopełnieniem kreacji sylwetrowych. Wielkimi krokami zbliża się też karnwał, a w sklepach już od jakiegoś czasu możemy obserwować, jakie kreacji najlepiej sprawdzą się na eleganckich balach. Wśród sukienek króluje klasyczna prostota i raczej ciemne kolory. Natomiast jak chodzi o biżuterię, to prawdziwym hitem są złote dodatki, w tym chokery, które podbijają serca coraz większej ilości kobiet.