Ręcznik w prezencie od przedstawiciela

Na co dzień pracuję w salonie łazienkowym jako handlowiec. Do moich obowiązków należy sprzedaż płytek, armatury łazienkowej oraz różnych podzespołów, dla klientów, którzy remontują swoją łazienkę. Bardzo lubię tą pracę, ponieważ z zawodu jestem hydraulikiem i jest to coś na czym się znam. Wiadomo, że trzeba mieć dużą wiedzę, ponieważ każdy system jest inny i trzeba umieć doradzić klientowi co powinien kupić, żeby wszystko odpowiednio działało. 

Ręcznik z logo firmy z systemami łazienkowymi

ręcznik szybkoschnącyW naszym salonie łazienkowym sprzedajemy produkty różnych producentów. Najczęściej przyjeżdżają do nas przedstawiciele tych firm, którzy tłumaczą nam jakie nowości się u nich pojawiły. Ponadto przyjeżdżają, żeby namówić nas do wystawienia ich produktów na ekspozycje. Wiadomo, że to co jest wystawione sprzedaje się lepiej niż to co jest w katalogu.Często dostajemy również od przedstawicieli prezenty. Ostatnio dostałem ręcznik szybkoschnący z logo firmy. Nigdy się nie spotkałem z takim gadżetem. Ręcznik jest milutki w dotyku, ale bardzo cienki, więc zastanawiałem się czy w ogóle da się wytrzeć całe ciało takim ręcznikiem. Okazuje się, że się da. Ręcznik ma wymiary taki zwykłych kąpielowych, czyli jest dość duży. Do tego jest naprawdę super chłonny. Ja jestem zachwycony tym ręcznikiem. Zabrałem go do domu, żeby wypróbować i rzeczywiście ręcznik po kąpieli był suchy już w ciągu godziny. Uważam, że to świetny ręcznik, który można zabrać ze sobą na wakacje na przykład idąc na plażę. Jest on duży jak to ręczniki kąpielowe, ale cieńszy, dzięki czemu zajmuje dużo mniej miejsca w torbie czy plecaku. Ponadto bardzo szybko schnie, więc nie trzeba go suszyć nie wiadomo ile na słońcu. Uważam, że to naprawdę świetna sprawa. Muszę zapytać tego przedstawiciela, czy ewentualnie może mi załatwić jeszcze jeden taki ręcznik dla mojej małżonki. W tym roku jedziemy na wakacje nad morze, więc takie ręczniki na pewno nam się przydadzą. Tym bardziej, że przy małym dziecku musimy ograniczyć nasz bagaż bo i tak samochód będzie cały zapakowany rzeczami dla półrocznego dzieciaczka. 

Udało mi się załatwić drugi ręcznik. Małżonce również się on bardzo spodobał. Fajna sprawa, że możemy dostawać takie fajne gadżety. Sam raczej nie wpadłbym na to, żeby szukać takich ręczników w sklepie. Na szczęście teraz już mam dwa. Nie ukrywam, że obecnie jest to mój ulubiony ręcznik. Zamierzam jeszcze poszukać w internecie takich modeli, które są szybkoschnące, żeby mieć na zapas w domu. Mam nadzieję, że te co zamówię będą podobnej, dobrej jakości.