Profesjonalny stojak na ulotki

Od kilkunastu lat pracuję w marketingu i mogę szczerze powiedzieć, że znam się na tym co robię. Wiadomo, że jest to praca, która niesie wiele wyzwań. Często pracujemy pod presją czasu, ale ja lubię ten tryb i nie wyobrażam sobie pracy w innej branży. Wiadomo, ze praca z klientem jest ciężka. Tym bardziej kiedy to klient podejmuje ostateczną decyzję w przypadku projektów i kampanii. Taki problem ostatnio miałem z klientem, który chciał zamówić stojaki na ulotki a4.

Nietypowe wymiary stojaka na ulotki

stojaki na ulotki a4Ogólnie stojaki na ulotki a4 nie stanowi dla nas problemu, ponieważ jest raczej standardowym produktem. Nasi dostawcy w większości produkują właśnie takie stojaki. Problem z naszym klientem polegał jednak na tym, że chciał bardzo nietypowy stojak, który będzie swoim kształtem i kolorem nawiązywał do brandu produktu, który ma reklamować. W takich przypadkach zawsze proponujemy stworzenie stojaka papierowego, a raczej standu, który jest robiony z wykrojnika. Klient jednak bardzo chciał, żeby stojak był zrobiony z plexi. Oczywiście stworzenie takiego stojaka to nie jest problemem. Co prawda koszty są wyższe niż tego papierowego. Problem jedna leży w jego składaniu, żeby można było go przetransportować. Stojaki na ulotki a4 najczęściej są składane w dół do kwadratu dzięki czemu nie zajmują dużo miejsca i można je transportować nawet w osobówce. Najczęściej na różnego rodzaju eventy jeździmy właśnie osobówkami, ponieważ nie ma potrzeby brać busa. Zresztą akurat klient chciał, żeby ten stojak na ulotki a4 przesłać do niego kurierem. I jak teraz zapakować taki duży stojak, który ma wysokość dwóch metrów do samochodu transportowego firmy kurierskiej kiedy nie ma możliwości jego złożenia? Nie da się ukryć, że ta kwestia rzeczywiście spędzała nam sen z powiek i powodowała mnóstwo nerwów naszych jak i producentów takich stojaków. Na szczęście pracujemy z doświadczonymi firmami, które znają się na swojej pracy i po wielu trudach oraz konsultacjach udało się stworzyć projekt, który będzie wykonany z plexi i będzie się składał do rozmiarów możliwych do przetransportowania go na miejsce przeznaczenia.

Trudne zadanie wykonane. Po tym chyba już żadne zamówienie na stojaki na ulotki a4 nie będzie nam straszne. Dla nas jest to niezwykła radość, że udało nam się sprostać temu zadaniu. Potwierdziło to również, że współpracujemy z najlepszymi ludźmi. Tym sposobem wszyscy są zadowoleni. Mam nawet informację od klienta, że szykuje dla nas kolejne zadanie. Tym razem będzie to cała kampania, a nie tylko projekt stojaka.