Potrzebowałam podkładów poporodowych

Zbliżał się termin mojego pierwszego porodu. Na ostatniej wizycie u lekarza dostałam od lekarza rozpiskę, co powinnam ze sobą zabrać do porodu, kiedy będę jechać do szpitala. Oprócz dokumentów i rzeczy osobistych dla mnie i dla dziecka musiałam zabrać trochę kosmetyków i środków higienicznych, ponieważ wybrany przeze mnie szpital ich nie zapewniał. Jedną z rzeczy, którą musiałam jeszcze dokupić były odpowiednie podkłady poporodowe. Zależało mi na tym, aby wybrać najlepsze z możliwych. 

Kupiłam wiele podkładów poporodowych canpol

jednorazowe podkłady poporodowe canpolNa jednym z portali społecznościowych na grupie kobiet ciężarnych i młodych mam, zapytałam jakie podkłady poporodowe polecają kobiety. Wiele kobiet polecało i doradzało jednorazowe podkłady poporodowe canpol. Dowiedziałam się, że wybór odpowiednich podkładów poporodowych jest bardzo ważny. Najlepsze są podkłady jednorazowe, ponieważ są najbardziej higieniczne. Poza tym takie podkłady bardzo szybko się zużywają i kupując kupując podkłady wielorazowe może się okazać, że po prostu personel szpitala nie nadąży ich wymieniać. Podkłady poporodowe canpol wykonane są  w stu procentach z celulozy. Jest to bardzo miękki i delikatny materiał, a przede wszystkim hipoalergiczny. Zastosowanie takiego materiału jest bezpieczne dla kobiety. Nie wywołuje on podrażnień ani odparzeń. To ważne, ponieważ przez pierwszych kilka bądź kilkanaście godzin po porodzie, kobieta jest unieruchomiona i musi sztywno leżeć na łóżku. Podkłady poporodowe canpol są bardzo chłonne. Zabezpieczają ubranie oraz pościel przed zabrudzeniami. Nie posiadają substancji zapachowych, ponieważ mogłyby one wywoływać alergię, ale są tak skonstruowane, że zapobiegają przed przykrymi zapachami. Wiele mam je polecało, kilka pisało nawet, że skorzystały z podkładów poporodowych canpol także podczas drugich i kolejnych porodów i zawsze były z nich zadowolone. Zdecydowałam się również z nich skorzystać. Były one łatwo dostępne, a poza tym były w bardzo niskiej cenie, co mi się spodobało.

Byłam z nich bardzo zadowolona. Podkłady poporodowe canpol bardzo mi się przydały po porodzie. Były wygodne i praktyczne. Nie powodowały podrażnień ani alergii na delikatnej i skłonnej do podrażnień skórze. Były bardzo chłonne i skutecznie zabezpieczały przed zabrudzeniami. Podkłady były dostępne w wielu rozmiarach, także z łatwością mogłam dostosować rozmiar do siebie. Bardzo łatwo i szybko się je zdejmowało i zakładało. Można to było zrobić jedną ręką. W dodatku jednorazowe podkłady są bardzo higieniczne.