Moja przygoda z przedłużeniem włosów

Niegdyś wydawało mi się, że przedłużanie włosów to całkowicie zbędny zabieg, któremu poddają się jedynie osoby którym zależy na opinii innych i dlatego są w stanie zrezygnować z naturalnych rozwiązań. Byłam w ogromnym błędzie, a zdałam sobie z tego sprawę dopiero wówczas, gdy moja sytuacja życiowa znacząco się zmieniła i sama zapragnęłam takiego rozwiązania najbardziej na świecie. Niestety rok temu w moim miejscu pracy wybuch pożar, a ja wskutek tego wypadku zostałam dotkliwie poparzona i straciłam połowę włosów na głowie.

Usługa przedłużenie włosów w Krakowie

przedłużanie włosówPo wypadku byłam załamana swoim stanem zdrowia, ale także… wyglądem. Nigdy wcześniej nie przykładałam jakiejś szczególnej wagi to fizjonomii, ale tym razem przeraziłam się, patrząc w lustro. Zapragnęłam wyglądać, jak dawniej i chyba nikt się temu nie dziwi. Po niemal rocznej rehabilitacji oraz kilku zabiegach na skórę, na szczęście wyglądałam już o wiele lepiej, jednak nadal miałam spory problem z włosami. Moja serdeczna przyjaciółka Magda postanowiła, że coś z tym trzeba zrobić i umówiła mnie do najlepszego zakładu fryzjerskiego w Krakowie. Początkowo bałam się tam pójść, ale ostatecznie niewiele miałam do stracenia. Okazało się, że trafiłam na świetnego stylistę, który od razu wiedział, jak może sprawić, aby wyglądała wystrzałowo. Część włosów oczywiście już wcześniej ścięłam, jednak całość wyglądała upiornie. Postanowiłam, za namową fryzjera, poddać się zabiegowi przedłużenia włosów. Okazało się, że nie jest to nic strasznego. Wprawdzie nieco kosztowała mnie taka metamorfoza, ale były to jedne z najlepiej wydanych w moim życiu pieniędzy. Po wyjściu z zakładu fryzjerskiego poczułam się jak nowonarodzona. Znowu mogłam się cieszyć długimi włosami. Okazało się też, że wyglądają one w pełni naturalnie i nikt, kto nie wiedział o moim wypadku, W salonie dowiedziałam się, że przedłużanie włosów to zabieg, który wykonuje się często w przypadku osób, które w wyniku wypadku lub choroby straciły dużą część własnych włosów. Wcześniej nie miałam o tym pojęcia.

To niezwykłe, jak wizyta u fryzjera może wpłynąć na nasze życie. Osobiście po zmianie fryzury nabrałam bardzo dużo siły i uwierzyłam w siebie oraz swoje możliwości. Szczerze mówiąc, to wychodząc z zakładu, nawet się popłakałam ze szczęścia. Przedłużenie włosów okazało się dla mnie szczególnie ważne. Podobnie może być w przypadku osób borykających się z chorobami nowotworami, które pragną dobrze wyglądać nawet wówczas, gdy zmagają się z chorobą. Każdej osobie polecam, aby dbała o swój wygląd, jednak szczególnie w trudnych chwilach jest to bardzo istotne.