Gdzie w Warszawie wynajmę minikoparkę?

Od kilku lat nie pracuję. Kiedyś miałem firmę budowlaną, ale z niej zrezygnowałem. Od tego czasu tylko dorabiam sobie małymi, szybkimi zleceniami. Ostatnio trafiło mi się takie zlecenie. Polegało ono na tym, aby postawić mały garaż blaszany na betonowej podmurówce. W związku z tym, musiałem wykonać kilka manewrów koparką. Niestety po przyjeździe na miejsce, okazało się, że koparka jest za duża i nie zmieści się na posesję. Musiałem szybko coś wymyślić. Stwierdziłem, że wynajem minikoparki będzie najlepszym rozwiązaniem.

Wynająłem minikoparkę na jeden dzień

wynajem minikoparek warszawaWiedziałem, że na rynku istnieje dużo firm oferujących taki wynajem maszyn budowlanych, ponieważ kiedy sam prowadziłem działalność, często korzystałem z ich usług. Jednakże, nie znałem żadnej takiej firmy na terenie Warszawy. Musiałem znaleźć taką firmę, która akurat była w stanie wynająć od ręki minikoparkę. Poszukiwania odpowiedniej firmy rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: wynajem minikoparek warszawa, i zacząłem przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć to czego potrzebowałem. Była to firma wynajmująca maszyny budowlane. Sprawdziłem tylko, że mają oni bardzo dobre opinie i rekomendacje poprzednich klientów. Wszyscy zachwalali sprawną obsługę klienta, duży wybór maszyn w tym minikoparek, które mimo iż używane są w bardzo dobrym stanie. Dodatkowo chwalili niskie, przystępne ceny i dostępność od ręki większości maszyn. Zapoznałem się z ich ofertą na stronie internetowej. Żeby nie tracić więcej czasu od razu zadzwoniłem pod podany numer telefonu i zapytałem o dostępność wybranej przeze mnie minikoparki. Szczęśliwie się złożyło, że mieli ją akurat na stanie, poprzedni najemca zwrócił ją ledwie dwa dni wcześniej i dopiero co zdążyli zrobić jej przegląd i konserwację. Od razu wynająłem ją na następny dzień. Dzisiaj i tak już bym wiele nie zrobił. Jak się już wkrótce okazało to był bardzo dobry wybór. Byłem bardzo zadowolony zarówno z minikoparki, jak i z firmy która mi ją wynajęła. 

Przede wszystkim wynajem przebiegł bez zbędnych formalności. Mogłem zamówić dostarczenie mi minikoparki w konkretne miejsce, dlatego nie musiałem tracić czasu i pieniędzy na to, żeby po nią jechać do siedziby firmy wynajmującej sprzęt budowlany. Kolejną zaletą było to, że za niewielką kwotę mogłem dokupić specjalne ubezpieczenie na czas wynajmowania maszyny. Mimo iż wypożyczałem minikoparkę tylko na jeden dzień, nie było z tym problemu mimo iż takie wynajmy są zazwyczaj długoterminowe. W dodatku zachęciła mnie niska cena.