Funkcjonalne bramy garażowe

 

Bramy segmentowe to jedno z najpopularniejszych rozwiązań na rynku. Stanowią nie tylko estetyczne i funkcjonalne wykończenie domu, ale i obiektu przemysłowego. Dobór produktu odpowiedniego do naszych potrzeb nie jest problemem, ponieważ bramy posiadają zróżnicowane wymiary. Co więcej, bramy te są dostępne w kilku wariantach. Na rynku znajdziemy bramy garażowe segmentowe z drzwiami, z napędem oraz dwuskrzydłowe.

Jaką bramę garażową wybrać?

segmentowe bramy garażowe SopotAluminium bądź stal to materiał, z którego najczęściej wykonywane są segmentowe bramy garażowe Składają się z paneli, których grubość jest zależna od wymagań klienta. Wnętrze jest wypełniane pianką poliuretanową. System montażowy i osprzęt wykonany jest w technologii zapewniającej odpowiednią szczelność i w konsekwencji wysoką energooszczędność. Co więcej, zabezpiecza się również przed korozją mechanizmy wzmacniające i zapewniające mobilność. Oferowane bramy segmentowe są wyposażone w dodatkowe okucia i zawiasy. Należy wiedzieć, że montaż bramy segmentowej w dużej mierze zależy od przeznaczenia, ponieważ bramy segmentowe garażowe różnią się od segmentowych bram przemysłowych głównie wymiarami oraz estetyką. Ciekawostką jest fakt, iż bramy często są wyposażone w dedykowany napęd do bram garażowych segmentowych, dodatkowe drzwi lub otwory okienne. Jeśli interesują nas segmentowe bramy garażowe Sopot to miasto, gdzie istnieje firma, posiadająca w swojej ofercie bramy garażowe, stworzone z myślą o rosnącej energooszczędności naszych domów. Wyjątkowo wysoki poziom izolacji zapewniają ocieplone panele o grubości zwiększonej do 60 mm na całej wysokości, wzmocniony system uszczelnień, a także dopracowana w każdym detalu konstrukcja. Warto również wspomnieć o zaletach segmentowych bram. Po pierwsze, wyróżnia ich niesamowita estetyka. Szeroki wybór kolorystyki pozwala dobrać bramę do danego koloru elewacji. Po drugie, bramy segmentowa cechują się także wysoką energooszczędnością. Współczynnik U może wynosić nawet 0,9 [W/m2K]. Tak więc bramy segmentowe mogą być również instalowane w domach pasywnych. Kolejną zaletą tych produktów jest trwałość i solidność. Dzięki dbałości o każdy szczegół oraz wyposażenie bram w dodatkowy osprzęt, produkty działają bezawaryjnie przez wiele lat oraz zachowują odpowiednią estetykę. Zautomatyzowane systemy działają cicho i niezawodnie, co jest niezwykle komfortowe.

Przy wyborze bram garażowych warto celować w produkty o najwyższej jakości. Ich funkcjonalność i estetyka, sprawi, że będziemy cieszyć się ich zakupem przez wiele lat. Warto mieć na uwadze opinie zadowolonych klientów. Ponadto należy wiedzieć, że cennik bram segmentowych jest zróżnicowany i dostosowany do potrzeb każdego klienta.