Elegancki i dobry catering w Toruniu

Jakiś czas temu zostałam poproszona przez mojego szefa o przygotowanie małego spotkania dla klientów w Toruniu. Nasi klienci pochodzą właśnie z tego miasta. Do moich zadań należy znalezienie hotelu dla nas, czyli osób, które mają być obecne podczas spotkania, wykwintnej restauracji, w której zjemy kolację oraz sali konferencyjnej i eleganckiego cateringu na spotkanie biznesowe, które ma się odbyć następnego dnia. 

Profesjonalna obsługa spotkań biznesowych

profesjonalny catering toruńPowiem szczerze, że bardzo lubię dostawać takie zadania. Bardzo dobrze się czuję w takich zadaniach jak organizacja różnego rodzaju spotkań z klientami. Pracuję co prawda w marketingu, ale chętnie zajęłabym się organizacją różnego rodzaju eventów. W Toruniu będę pierwszy raz. Nigdy do tej pory nie miałam okazji odwiedzić tego pięknego miasta. Co za tym idzie nie znam niestety restauracji oraz firm cateringowych. W tym przypadku muszę się więc zdać na internet i opinie internautów. O ile z restauracją nie było problemu, ponieważ jest ich bardzo dużo dobrze ocenianych na Starym Rynku. Tak niestety z cateringiem miałam pewien problem. Wpisałam w wyszukiwarkę profesjonalny catering toruń, ale okazało się, że wiele z firm ma już pozajmowane terminy, ponieważ akurat w tym czasie w Toruniu odbywają się jakieś targi. Na szczęście po kilku telefonach udało mi się umówić na dostarczenie cateringu z jednej z renomowanych restauracji, które jest wiele na terenie Torunia. Ludzie bardzo dobrze oceniali ten catering. Wiele osób chwaliło go za dobre jedzenie, profesjonalną obsługę oraz piękne podanie. To jest właśnie to czego mi było trzeba. Rzeczywiście obsługa była bardzo miała. Doradzono mi różne rodzaje przekąsek, a następnie dań. Wiem, że spotkanie może trochę potrwać dlatego musieliśmy się zdecydować na zimny oraz gorący bufet. Mam nadzieję, że nasi klienci to docenią. W końcu wiadomo, że biznesowe pertraktacje lepiej idą jak uczestnicy mają pełne żołądki. W końcu jak mówi słynne powiedzenie? Głodny Polak to zły Polak. Jednak chcielibyśmy uniknąć złych nastrojów podczas tego spotkania. 

Nie miałam się o co martwić. Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Nasi klienci byli bardzo zadowoleni ze spotkania. Bardzo podobała im się restauracja, którą wybrałam na kolację oraz catering. Poprosili mnie nawet o namiar do osób od cateringu, ponieważ byli pod wrażeniem przygotowanych dań oraz obsługi. Oczywiście mogłam polecić ten profesjonalny catering bez żadnych wyrzutów sumienia. Rzeczywiście usługa była wykonana na najwyższym poziomie.