Automatyzacja i bezpieczeństwo

Żyjemy w czasach, kiedy ludzie bardzo cenią sobie bezpieczeństwo. Ja, jako właścicielka firmy, zajmującej się parkingami, cenię sobie bezpieczeństwo własne oraz moich klientów. Dlatego właśnie na moich parkingach stawiam na nowoczesne rozwiązania, dzięki którym wszelkie próby kradzieży, czy zniszczenia mienia, stają się bezcelowe. Wszystko dzięki temu, że zdecydowałam się w pełni zautomatyzować swój parking. Miałam szansę się już przekonać, że była to doskonała decyzja.

Bezpieczny parking dzięki profesjonalnemu systemowi

automatyczne systemy parkingowyJestem bardzo zadowolona, że trafiłam na rozwiązanie, które zapewnia bezpieczeństwo zarówno moim interesom, jak i pojazdom moich klientów. Tym rozwiązaniem są automatyczne systemy parkingowy. Dzięki takiemu systemowi mam pewność, że nawet kiedy nie ma mnie na miejscu, wszystko jest w jak najlepszym porządku. Po pierwsze, wszystko jest doskonale zabezpieczone. Wjazd na parking jest możliwy tylko za pobraniem biletu, który trzeba okazać przy wyjeździe. Przy próbie sforsowania szlabanu natychmiast uruchamia się alarm. Nie to jest jednak moim zdaniem najważniejsze. Bardzo podoba mi się fakt, że parking jest monitorowany, a nagrania są przesyłane na twardy dysk w moim komputerze, dzięki czemu mam możliwość ich odtworzenia. Przy każdym miejscu parkingowym znajduje się czujnik. W przypadku uderzenia (na przykład samochodu o samochód, człowieka o samochód, lub samochodu o murek, który kończy parking) sygnał jest przesyłany do firmy ochroniarskiej, z którą współpracuję. Dzięki temu udało się bardzo szybko znaleźć sprawcę zniszczenia jednego samochodu oraz ustalić, kto był winny stłuczki, do której na parkingu doszło. Dzięki zamontowaniu tak nowoczesnego systemu parkingowego mój obiekt ma opinię bardzo bezpiecznego, a klienci bardzo chętnie korzystają z moich usług. Jestem bardzo zadowolona, bo system okazał się naprawdę niezawodny. Działa już od kilku miesięcy i kilka razy miał okazję pokazać, że pieniądze, które na niego wydałam, były doskonałą inwestycją.

Decydując się na otwarcie parkingu trzeba zwrócić uwagę na wiele aspektów. Dla mnie jednak podstawą od zawsze był bezpieczeństwo. Dlatego właśnie zdecydowałam się na nowoczesny system parkingowy, który dba nie tylko o moje interesy, ale również o bezpieczeństwo moich klientów. Moim zdaniem to doskonałe rozwiązanie i szansa na zbudowanie i utrzymanie naprawdę doskonałej renomy. Cieszę się, że zdecydowałam się takie rozwiązanie i serdecznie go polecam. Jeżeli otworzę kolejny parking, z pewnością też wyposażę go w taki sposób.